Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mroczna niespodzianka na 3DS-a

Producent krwawych części Dementium zdradzi w tym miesiącu szczegóły dotyczące nowego FPS-a. Domyślamy się, o jaką grę chodzi.

Renegade Kid to studio, które zasłynęło już kilkoma ciekawymi tytułami na handheldy Nintendo. Na DS-a mieliśmy obie części ześwirowanego Dementium, na 3DS-a dobrze przyjętą przez graczy platformówkę Mutant Mudds.

Czym tym razem zaskoczy Renegade Kid? Współzałożyciel studia Jools Watsham napisał na swoim Twetterze, że jeszcze w styczniu doczekamy się dużej zapowiedzi na 3DS-a. – Będzie to coś dla miłośników FPS-ów – uchylił rąbka tajemnicy. W komentarzach do twetta potwierdził, że gra będzie wykorzystywała przystawkę Circle Pad Pro.

Z niecierpliwością czekam na kolejne informacje, choć już teraz domyślam się, o jaką produkcję może chodzić. Jools Watsham w zeszłym roku pokazał krótką prezentację mrocznego FPS-a, zatytułowanego Cult County. Do dziś nie doczekaliśmy się jego wydania. Kto wie, może studio planuje kontynuować prace nad grą.

Cult County. Będzie rzeźnia na przedmieściach Teksasu?


Jest nawet domena poświęcona FPS-owi, choć to tylko jedna strona z logo i kilkoma screenami. Na uwagę zasługuje umieszczony na niej kod QR. Posiadacze 3DS-a mogą go zeskanować i przyjrzeć się dokładniej screenom, a nawet wyświetlić je w trójwymiarze na ekraniku swojej konsolki.

Cult-County-big

Na powyższym filmiku mogliśmy zauważyć, że gra wykorzystuje wspomnianą przystawkę z drugim analogiem. To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Jools Watsham zamierza w końcu zdradzić kolejne informacje na temat Cult County. Mam nadzieję, że poznamy w końcu datę premiery!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się