Moon Knight zamknie się w sześciu odcinkach. „To serial limitowany”

Oscar Isaac w serialu Moon Knight
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Wygląda na to, że historia Marca Spectora zamknie się w sześciu odcinkach. Oscar Isaac wyjawił, że Moon Knight to serial limitowany.

Do tej pory nie było wiadomo, jaką formułę przyjmie nadchodzący tytuł. Ze słów aktora wcielającego się w główną rolę wynika jednak, że produkcję poświęconą ściśle dawnemu najemnikowi zobaczymy w całości w ciągu kilku tygodni. Oscar Isaac poruszył tę kwestię w rozmowie z Jaredem Leto w podcaście portalu Variety. Obaj aktorzy bowiem zadebiutują wkrótce w MCU; Isaac zagra Moon Knighta, Leto wcieli się natomiast w głównego bohatera Morbiusa. Panowie mogli zatem porównać swoje doświadczenia z etapów kręcenia produkcji Marvela:

„Nie słyszałem wcześniej o Moon Knighcie, chociaż zbierałem komiksy, kiedy byłem młodszy. Słyszałem o Morbiusie, ale nie o Moon Knighcie. Nie wiem, jak cały proces wyglądał u ciebie, bo to film pełnometrażowy, a u mnie to serial limitowany. Było dużo przestrzeni, żeby próbować różnych rzeczy, ponieważ nie mieliśmy presji, że musimy zarobić ileś setek milionów dolarów w weekend otwarcia. Mogliśmy to zrobić indywidualnie. Mogliśmy podejmować dziwne decyzje.”

Takie podejście nie byłoby niczym nowym w przypadku seriali dostępnych na Disney+. Jak na razie oficjalnie przedłużono na kolejny sezon tylko dwie produkcje: Lokiego oraz animowane What If…?. Samą postać Moon Knighta możemy jeszcze z pewnością zobaczyć w przyszłości w innych tytułach z MCU; już choćby Spider-Man: Bez drogi do domu pokazał nam, że w świecie superbohaterów nie ma rzeczy niemożliwych.

Moon Knight, czyli serial produkcji Disney+, zadebiutuje na platformie 30 marca 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie