Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Monopoly Plus – Ubisoft zaprasza na darmowy tydzień z grą

Od dzisiaj przez cały tydzień możemy za darmo zagrać w cyfrową wersję słynnej gry planszowej. Dostęp do tytułu uzyskamy za pośrednictwem Ubisoft Store.

Ubisoft ostatnimi czasy rozpieszcza graczy, oferując wiele promocji i ciekawych okazji, które mają na celu zatrzymanie nas w domach w czasie pandemii. Niedawno francuski deweloper rozdawał drugą odsłonę serii Assassin’s Creed, natomiast teraz studio udostępnia bezpłatnie Monopoly Plus. Tym razem co prawda nie otrzymujemy gry na zawsze, ale możemy ją wypróbować za darmo przez nadchodzące kilka dni – więc i tak jest fajnie.

Darmowy tydzień trwa rozpoczął się dzisiaj o 12:00 i potrwa do 27 kwietnia do godziny 20:00 czasu polskiego. Po tym czasie Monopoly Plus zniknie z naszej biblioteki – chyba że produkcja spodoba się nam do tego stopnia, że zdecydujemy się na jej zakup. Aby skorzystać z oferty, należy udać się pod ten adres i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Monopoly Plus zadebiutowało na konsolach Sony i Microsoftu w 2014, a trzy lata później trafiło też na pecety i Nintendo Switcha. To wirtualne wydanie legendarnej planszówki, w której naszym głównym zadaniem jest sprzedaż i zakup nieruchomości. Podobnie jak ma to miejsce w wersji „unplugged”, także i tutaj rzucamy kostką i poruszamy się po planszy. Tytuł ma bardzo ładną, kreskówkową grafikę – i na pewno jest wart spróbowania, szczególnie dla fanów „papierowej” wersji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się