Wiedźmin 3 – nie możesz zdobywać punktów doświadczenia? Oto rozwiązanie

To chyba jeden z najbardziej denerwujących błędów w Dzikim Gonie, lecz jest na niego sposób. Chcecie z niego skorzystać?

Część graczy donosi od jakiegoś czasu, że mimo wykonywania niektórych questów Geraltowi nie przybywa doświadczenia. Studio CD Projekt RED zdaje sobie sprawę z problemu i obiecuje, że tzw. glitch XP zostanie rozwiązany w nadchodzącym patchu. Prawdę mówiąc, już na początku tygodnia mieliśmy otrzymać pomoc, lecz jak wiecie, nadal czekamy na łatkę.


Jeśli nie macie cierpliwości, jest rozwiązanie, by błąd XP wyeliminować już teraz. Wystarczy pobrać moda do Wiedźmina 3, który rozprawi się z tym problemem raz na zawsze. Programik znajdziecie w tym miejscu (w zakładce files), a jego instalacja jest banalnie prosta: rozpakuj moda do katalogu Witcher 3 – Wild Huntcontentpatch0bundles, następnie uruchom fix.bat i gotowe.

Według opinii osób, które pobrały modyfikację, programik spisuje się znakomicie i pozwala bezproblemowo nabijać doświadczenie. A jak pisaliśmy ostatnio, można dopakować Geralta bez ograniczeń.

Kto nie pobierze moda, może czekać oczywiście na patch 1.05, który oprócz naprawienia błędu XP przyniesie ze sobą sporo innych usprawnień, o których przeczytacie w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

32 Shares
Share32
+1
Tweet