Mobilny Wiedźmin zostanie zamknięty

Jeśli dobrze bawicie się przy The Witcher Battle Arena ze znajomymi, to wkrótce… przestaniecie.

The Witcher Battle Arena to polska gra typu MOBA, którą możecie pobrać za darmo na urządzenia przenośne z systemami iOS oraz Android. Tytuł został wydany na początku tego roku i jak wynika z komunikatu CD Projekt RED, wraz z końcem grudnia zakończy swój sieciowy żywot.


Już 31 grudnia, po milionach stoczonych bitew, Battle Arena zostanie zamknięta. Dziękujemy, że byliście z nami! Wiemy, że nie jest to najlepsza wiadomość, a część z Was zapewne zastanawia się, co dalej. Plan jest taki: nadal będziecie mogli grać w trybie offline po zamknięciu gry 31 grudnia 2015 – gra pozostanie zainstalowana na Waszych urządzeniach tak długo, jak tylko chcecie – pisze Marcin Momot na wiedźmińskim forum.

Jako bonus zapowiedziano, że już teraz wszystkie ceny w aplikacji zostały obniżone do zera, odblokowując całą zawartość w grze. Zatem koniec z mikropłatnościami u schyłku życia The Witcher Battle Arena.

Umożliwi Wam to, na przykład, odblokowanie upatrzonej skórki dla postaci, którą zawsze chcieliście mieć. Dla tych, którzy już wydali pieniądze w celu zakupu przedmiotów, przygotowaliśmy specjalną ofertę wspólnie z GOG.com. Wszystko, co wydaliście w TWBA, otrzymacie w postaci waluty do wykorzystania w serwisie GOG.com (więcej szczegółów znajdziecie tutaj) – tłumaczy przedstawiciel polskiego studia.

Powodów zamknięcia The Witcher Battle Arena nie podano, choć zapewne chodzi o pieniądze, które niezbyt szerokim strumieniem płynęły z tej małej produkcji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Adrian

    Szkoda… Mi ten komunikat dopiero dziś wyskoczył, a liczyłem na jakiś mały update z nowymi postaciami, a tu koniec z twba.. A tak sie cieszyłem, że wszystko za 0 koron miałem, pomyślałem, że jakiś błąd gry to wykupiłem wszystko po sztuce.. No trudno, to czekamy na gre od Ubi na andka pt Assassin’s Creed Identity..

17 Shares
Share17
+1
Tweet