Powstaje nowa gra w świecie Might & Magic. Ubisoft potwierdza wysokobudżetowy tytuł

Might & Magic - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft potwierdziło, że powstaje nowa gra w świecie słynnego Might & Magic. Kultowa marka powróci w formie wysokobudżetowej produkcji.

Na stronie Ubisoftu możemy znaleźć ofertę pracy dla Senior Brand Managera. Deweloper ma zajmować się wspomnianą marką w studiu Ubisoft Shanghai, a więc bardzo możliwe, że to właśnie ten oddział Ubi odpowiada za produkcję gry.

Ubisoft Shanghai poszukuje Senior Brand Managera, który zajmie się marketingiem marki i wprowadzaniem na rynek nowej gry Might & Magic z segmentu AAA. Pod kierownictwem dyrektora ds. marki, dołącz do ambitnego zespołu i pomóż odkryć na nowo jedną z największych franczyz fantasy w historii gier wideo.

– czytamy na stronie Ubisoftu

Niestety na tym szczegóły nieogłoszonej produkcji się kończą. Ciężko nawet stwierdzić jaka to będzie gra. Oferta pracy wspomina o dwóch gatunkach: RPG i strategii. Możliwości jest więc cała masa i możemy otrzymać nowe RPG w świecie M&M, ale też zupełnie inny tytuł. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to kolejny dziwaczny spin-off pokroju Chess Royale.

Nie wiadomo kiedy poznamy pierwsze konkretne informacje na temat nowej gry. Póki co nie wiadomo nawet, na jakim etapie produkcji znajduje się tytuł.

Ostatnią dużą odsłoną serii było M&M X: Legacy. Od tamtej pory nie otrzymaliśmy pełnoprawnej gry RPG związanej z tą marką Ubisoftu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie