Middle Earth: Shadow of War – data premiery, platformy docelowe. Pierwsze szczegóły wyciekły do sieci

To jeszcze nieoficjalne informacje.

Sieć sklepów Target opublikowała kartę gry Middle Earth: Shadow of War, która stanowi kontynuację Śródziemie: Cień Mordoru z 2014 roku. Choć wszystkie informacje o produkcie zostały szybko ściągnięte z witryny, w sieci nic nie ginie i możemy przyjrzeć się pierwszym szczegółom na temat produkcji. Pamiętajcie jednak, że mamy do czynienia z wyciekiem, który niekoniecznie musi się sprawdzić w 100 procentach. Jeśli mamy jednak do czynienia z prawdą, to…

Middle Earth: Shadow of War powstaje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a data premiery tytułu została wyznaczona na 22 sierpnia 2017 roku. Niewykluczone oczywiście, że gra wyląduje również na PC. Na poniższym PrtSc możecie zobaczyć okładkę nowej produkcji w wersji na PS4.

Karta gry ujawniła przy okazji złotą edycję Middle Earth: Shadow of War. Za około 400 zł mamy dostać podstawkę plus cztery dodatki: The Blade of Galadriel, The Desolation of Mordor, Slaughter Tribe Nemesis oraz Outlaw Tribe Nemesis.

W skład DLC wejdą nie tylko nowe questy czy typy przeciwników. Otrzymamy również dodatkową kampanię fabularną, rozbudowaną o zadania poboczne. Co ciekawe, jeden z dodatków oferuje elementy do rozbudowy Fortecy, zatem wygląda na to, że będziemy bawić się w ulepszanie budynku.

Fabuła Middle Earth: Shadow of War jest jeszcze osnuta szczelną kurtyną, a z informacji sklepu Target wynika jedynie, że przedostaniemy się za linię wroga, by zbudować potężną armię, podbić Fortecę i na koniec zdominować Mordor. Znajdą się chętni?

Middle Earth: Shadow of War

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.