Microsoft zatrudnia Super Twórcę. Ma stworzyć nowy sprzęt dla Xboksa

Takie oto ogłoszenie pojawiło się na oficjalnej stronie Microsoftu. Xbox Two w drodze? A może chodzi o coś zupełnie innego?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi przede wszystkim wykazać się kreatywnością. Potrafić zarządzać zespołem oraz znać się bardzo dobrze na sprzęcie od Microsoftu. Nowy pracownik będzie miał, jak zaznacza producent w ofercie, ogromny wpływ na cały dział związany z Xboksem. Oczekiwane jest od roku do pięciu lat doświadczenia w tworzeniu nowych produktów oraz tyle samo doświadczenia w dużym zespole. Ponadto mus się znać na modelowaniu 3D, różnego rodzaju materiałach a także takich programach jak Alias, Rhino i Solidworks. To jednak nie wszystko. Pełna lista oczekiwań znajduje się tutaj.

Jak sądzicie, nad czym będzie pracować nazwany w opisie przez Microsoft Super Twórca? Nie jest wykluczone, że osoba ta zajmie się pracami nad kolejnym Xboksem. W końcu nie jest tajemnicą, że wraz z premierą najnowszej wersji konsoli, producenci już pracują nad kolejną. Zdarza się nawet, że jeszcze przed wypuszczeniem sprzętu do sklepów, trwają prace nad następcą.


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet