Microsoft wkrótce zapowie nowe gry. Dwie mają zadebiutować w tym roku

0 komentarzy

Przecieki wskazują, że Microsoft ma przygotowane minimum dwie niezapowiedziane produkcje na ten rok. Wkrótce mają pojawić się ich pierwsze, konkretne ogłoszenia.

Nowy rok rozpoczął się od całej masy plotek i przecieków odnośnie premier nowych gier. O ile poprzednie miesiące były bardzo intensywne, tak nadchodzący rok może nas bardzo mocno zaskoczyć.

Póki co najwięcej plotek spływa do nas z obozu Microsoftu, który produkuje aktualnie kilka sporych tytułów. Dziennikarz Jez Corden zdradził, że fani Xboxa mogą spodziewać się przynajmniej dwóch dużych premier.

Wiem o przynajmniej dwóch grach, dużych grach, których nie ma na listach, a które pojawią się w 2021 roku na Xbox. Nie powiem jakie, bo nie chcę psuć deweloperom ich niespodzianek.

– powiedział Jez Corden w trakcie transmisji The Xbox Two

Co więcej, na forum ResetEra pojawił się wpis jednego ze znanych z przecieków użytkowników, który twierdzi, że pierwszą najbliższą premierą Microsoftu jest niezapowiedziana jeszcze produkcja.

Gracze już spekulują na temat rzeczonych produkcji, a niektóre typy są bardzo prawdopodobne. To niemal pewne, że jedną z rzeczonych gier będzie Forza Horizon 5, która (zgodnie z dotychczasowymi planami wydawniczymi deweloperów) powinna ukazać się w przeciągu najbliższych dwunastu miesięcy, a nie została jeszcze zapowiedziana.

Pozostałe tytuły to już czyste spekulacje. Microsoft ma całą masę znanych serii i marek, które czekają na nową odsłonę. Pytanie tylko, która z nich doczeka się jej najszybciej.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się