Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Microsoft z wielkim ogłoszeniem za trzy dni?

Szykuje się branżowa impreza.

W sobotę 10 listopada o godzinie 22:00 rozpocznie się transmisja na żywo z najdłuższego w historii, bo ponad 2-godzinnego, odcinka specjalnego programu Inside Xbox, podczas którego poznasz najnowsze wiadomości, ogłoszenia, pierwsze relacje i niespodzianki.

Wśród gości wystąpią między innymi szef marki Xbox – Phil Spencer, szef Microsoft Studios – Matt Booty, szef studia Minecraft – Helen Chiang, oraz wielu innych przedstawicieli marki.

W programie przewidziano liczne zapowiedzi nowości w usłudze Xbox Game Pass, gier Crackdown 3, Minecraft, Sea of Thieves, State of Decay 2 i Forza Horizon 4. Wiadomości można będzie śledzić na żywo w kanałch: Mixer, Twitch, YouTube, Facebook i Twitter.

Czy oprócz wymienionych tytułów poznamy coś nowego? Na to liczymy!

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%