Sądziliście że Microsoft pokazał wszystko na E3? Nic z tych rzeczy

Amerykański producent szykuje coś jeszcze na europejską imprezę.

Zespół Microsoftu odpowiedzialny za markę Xbox potwierdził swój udział w targach Gamescom 2017 – najnowsze produkcje na wymieniony sprzęt będzie więc można zobaczyć w Berlinie pomiędzy 22 a 26 sierpnia. Co ciekawe pokazy, które miały miejsce w czerwcowym E3 2017 nie przedstawiły wszystkiego, co Microsoftu ma do zaoferowania.

Zawsze jeżdżę na Gamescom. Bardzo nam zależy na naszych fanach i partnerach w Europie, dlatego jest to dla nas duże wydarzenie. Zdecydowanie tam będziemy. Planuje przedstawić więcej zapowiedzi na Gamescom, ale teraz nie mogę podać szczegółów. Natomiast nie będą to zapowiedzi na poziomie E3. Z drugiej strony na pewno nie jedziemy na Gamescom, aby pokazać to samo co na E3. Będzie trochę nowych rzeczy – komentuje Aaron Greenberg w rozmowie z serwisem GameReactor.

Ciekawe co wyjdzie z tych zapowiedzi. Zapewne Microsoft skupi się nie tylko na grach na Xboksa One, ale również na PC. W końcu Niemcy to największy rynek PC w Europie – taki koncern jak Microsoft nie może tego faktu przeoczyć.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.