Microsoft obniża cenę konsol Xbox One S o 200 zł!

Warto skorzystać z niższej ceny. Oto szczegóły zestawów.

Microsoft, właściciel marki Xbox, informuje o obniżce orientacyjnych cen detalicznych dla wszystkich dostępnych w Polsce zestawów z konsolami Xbox One i Xbox One S, do progu cenowego zaczynającego się od 1199 zł. Każdy zestaw zawiera wybrane gry oraz 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Wśród oferowanych zestawów znalazły się wszystkie dostępne w Polsce modele konsoli Xbox One S oraz zestawy Xbox One z sensorem Kinect:

 

Smuklejsza. Mniejsza. Szybsza. Xbox One S. Gry i rozrywka w 4K

Xbox One S

4K Ultra HD Blu-ray™ i streamowanie w jakości 4K
Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w Netflix, oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-ray i graj w jakości obrazu 4K1.

High Dynamic Range (HDR)
Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze i bardziej wyraziste kolory w grach. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że obrazy zyskują wizualną głębię2.

Graj w gry Xbox 360 na konsoli Xbox One
Wsteczna zgodność dla gier z Xbox 3603 — najbardziej pożądana funkcja dla graczy — jest dostępna na Xbox One. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One i Xbox One S. A ponieważ nowe tytuły są regularnie dodawane do katalogu wstecznej kompatybilności, Xbox One jest najlepszą platformą do gier na konsolę Xbox 360.

Kupuj gry raz i graj, gdziekolwiek chcesz
W gry cyfrowe Xbox Play Anywhere możesz grać na konsoli Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10, bez dodatkowych opłat. Wznawiaj rozgrywkę w miejscu, w którym została przerwana, na innej konsoli Xbox One lub komputerze z systemem Windows 10. W ten sposób nie stracisz zapisanych stanów gry i osiągnięć.

Smuklejsza i bardziej wydajna
Nie daj się zwieść rozmiarem. Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola z rodziny Xbox — została wyposażona w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk twardy o pojemności 500GB/1TB/2TB (w zależności od modelu). Dodatkowo, użytkownicy sensora Kinect dla konsoli Xbox One mogą podłączyć swoje akcesoria do konsoli Xbox One S za pomocą przejściówki (dostępna osobno).

Najlepszy kontroler na rynku jest teraz jeszcze lepszy
Nowy bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem zapewnia niezrównany komfort gry. Zyskał również smuklejszy design i łączność Bluetooth® do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Kontroler wyposażono też w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.

Niezawodny tryb gry wieloosobowej
Xbox Live to największa społeczność graczy na świecie, skupiająca blisko 50 milionów użytkowników. Członkostwo Xbox Live Gold oferuje możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata, korzystanie ze zniżek na zakupy gier i dodatków w wersji cyfrowej oraz wcześniejszy dostęp do materiałów z gier, jak również dostęp do bezpłatnych gier oferowanych co miesiąc posiadaczom konsol Xbox w programie Games with Gold.

(1) Rozdzielczość 4K Ultra HD dostępna w filmach na płytach Ultra HD Blu-ray™ oraz w wybranych materiałach w aplikacji Netflix™. Oferta niektórych aplikacji jest kierowana wyłącznie do posiadaczy subskrypcji u dostawcy aplikacji i/lub wiąże się z innymi wymaganiami. Gry oraz pozostała zawartość wyświetlane w rozdzielczości 4K dzięki efektowi skalowania.
(2) Funkcja HDR jest dostępna w wybranych grach i telewizorach.
(3) Funkcja zgodności z konsolą Xbox One jest dostępna dla wybranych gier Xbox 360. Więcej informacji na stronie www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility.

Źródło: Microsoft/Media Expert

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: