Microsoft nawiązuje współpracę z LG

Chodzi o gaming najwyższej jakości.

LG Electronics oraz Microsoft ogłosiły strategiczne partnerstwo, którego celem jest dostarczenie najbardziej zaawansowanych rozwiązań LG i Xbox w świecie gier i domowej rozrywki. Na czym dokładnie polegać będzie partnerstwo?

W wyniku współpracy firmy stworzyły zaawansowany technologicznie zestaw gamingowy składający się z telewizorów LG OLED TV 4K i konsol Xbox One X. Jest to połączenie, które ma zagwarantować najlepszą jakość obrazu w grach w prawdziwym 4K i HDR i jest rekomendowane dla najbardziej wymagających graczy. Taki zestaw gamingowy będzie dostępny w sprzedaży w Polsce tuż po premierze Xbox One X w promocyjnej cenie, jeszcze przed Świętami.

Firmy rozpoczęły również wspólne działania konsumenckie, dzięki którym fani gamingu, ale również zwykli konsumenci będą mogli doświadczyć najlepszych wrażeń z gier. Pierwsze z nich będą miały miejsce podczas dwóch najważniejszych w Polsce wydarzeń gamingowych: Poznań Game Arena (6-8.10.2017) oraz Warsaw Games Week (13-15.10.2017), na których po raz pierwszy w Polsce do dyspozycji odwiedzających udostępniona zostanie konsola Xbox One X. By zaprezentować pełnię jej możliwości firma Microsoft stworzy stanowiska, na których obok debiutującej konsoli staną najlepsze telewizory LG OLED TV 4K i LG Super UHD.

Branżowe wydarzenia w Poznaniu i Warszawie będą początkiem strategicznego partnerstwa firm LG i Microsoft, którego kolejnym etapem będą wspólne strefy rozrywki gamingowej w największych sieciach handlowych w Polsce.

Źródło: Microsoft/LG

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: