Będzie okazja, by pograć na Xbox One X

Będzie okazja, by pograć na Xbox One X
Newsy XOne

Microsoft zaprasza fanów gier na Gamescom 2017, który odbędzie się w Kolonii w Niemczech.

W dniach 22-26 sierpnia nowości zapowiedziane na czerwcowym E3 zostaną po raz pierwszy zaprezentowane konsumentom w Europie. Będzie to również pierwszy raz, kiedy europejscy fani będą mieli okazję samodzielnego skorzystania z konsol Xbox One X, jak również 27 nowych gier, w tym Forza Motorsport 7, Age of Empires Definitive Edition i Sea of Thieves, oraz spotkania z najbardziej uznanymi światowymi producentami gier i doświadczenia licznych atrakcji dla zwiedzających.

Po niezwykle pozytywnym przyjęciu nowości w trakcie targów E3 w Los Angeles, gdzie pierwszy raz publicznie zaprezentowano Xbox One X – jedyną konsolę obsługującą prawdziwe 4K w grach – oraz ponad 40 nowych tytułów, Xbox stawia na dostarczenie europejskim fanom atrakcji nieustępujących tym z największej światowej imprezy.

Wśród atrakcji przygotowanych przez Xbox odbędą się m.in.:

Xbox @ gamescom Live

Zapraszamy w niedzielę, 20 sierpnia, o godzinie 21:00, do śledzenia na żywo specjalnego wydania programu Xbox @ gamescom live, w którym przedstawione będą najnowsze informacje i ogłoszenia dotyczące Xbox One X. Show poprowadzi znany społeczności graczy Graeme Boyd (znany jako AceyBongos) oraz przedstawiciele niemieckiego oddziału Xbox, wśród nich popularna bloggerka Maxi Graeff. W programie nie zabraknie newsów, prezentacji gier, rozmów z twórcami z uznanych studiów produkcyjnych oraz rozgrywek na żywo w nadchodzące tytuły Xbox. W trakcie programu widzowie mogą liczyć na specjalne atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Program będzie emitowany na platformie Mixer, na stronie mixer.com oraz w aplikacji na konsoli Xbox One.

Age of Empires @ gamescom Live

W poniedziałek, 21 sierpnia, o godzinie 21:00, Microsoft obchodzić będzie 20. rocznicę serii gier Age of Empires, przygotowując specjalną transmisję na żywo z Kolonii, z udziałem najbardziej oddanych fanów gry. Impreza skupi się na historii jednej z najpopularniejszych serii gier pecetowych i pozwoli, tak gościom, jak i widzom, pierwszy raz zapoznać się z grą Age of Empires: Definitive Edition – odświeżoną edycją klasyka, zapowiedzianego podczas E3 zaledwie miesiąc temu. W programie wezmą udział legendarni twórcy gry, a fani poznają plany związane z odświeżeniem serii. Wiecej informacji o udziale w wydarzeniu zostanie podanych niebawem, a fani, którzy nie planują wycieczki na gamescom będą mogli śledzić wydarzenie na żywo na platformie Mixer, na stronie mixer.com oraz w aplikacji na konsoli Xbox One.

Xbox FanFest @ gamescom

Ponownie w trakcie targów odbędzie się coroczna impreza Xbox FanFest dedykowana fanom odwiedzającym kolońskie targi. FanFest odbędzie się we wtorek, 22 sierpnia, a informacje o udziale w wydarzeniu pojawią sie niebawem w kanałach społecznościowych Xbox.

Xbox Booth @ gamescom

Po oficjalnym otwarciu targów, zaplanowanym na wtorek, 22 sierpnia, odwiedzający będą mogli po raz pierwszy samodzielnie przetestować konsole Xbox One X na stoisku Xbox, usytuowanym w Hali 8 (Halle 8) centrum Koelnmesse, przy wejściu północnym. Na odzwiedzających czekać będą dziesiątki stanowisk z konsolami oraz najnowszymi grami, które będa dostępne na przestrzeni najbliższych 12 miesięcy. Stoisko Xbox będzie otwarte w następujących dniach i godzinach:

  • Wtorek, 22 sierpnia – 9:00 – 19:00 (dzień zarezerwowany dla mediów i przedstawicieli branżowych)
  • Środa, 23 sierpnia – 9:00 – 20:00
  • Czwartek, 24 sierpnia – 9:00 – 20:00.
  • Piątek, 25 sierpnia – 9:00 – 20:00
  • Sobota, 26 sierpnia – 9:00 – 20:00

Źródło: Microsoft

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie