Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Microsoft gotów do kolejnego przejęcia? Tak twierdzą insiderzy

Insiderzy twierdzą, że Microsoft w tym roku przejmie kolejne studio wielkości Bethesdy. Gigant z Redmond kontynuuje swoje wielkie inwestycje.

Końcówka ubiegłego roku upłynęła nam zdecydowanie pod znakiem Microsoftu i jego decyzji. Przejęcie Bethesdy było swoistym szokiem dla wielu graczy, jednak póki co wychodzi im to tylko na dobre. Game Pass wzbogacił się o kilka sporych produkcji z repertuaru wydawcy i wkrótce dołączą do nich kolejne, świetne gry.

Od jakiegoś czasu głośno plotkuje się o kolejnych krokach giganta z Redmond. Możemy być właściwie pewni, że firma dalej będzie rozwijać Xbox Game Studios o kolejne zespoły, ale póki co ciężko jest typować potencjalnych kandydatów.

Teraz w sieci pojawiły się informacje od insiderów, jakoby Microsoft planował przejęcie firmy kalibru Bethesdy. Mowa więc o doskonale znanym producencie, który miałby pod swoimi skrzydłami wielkie marki.

Wieści pochodzą z kilku źródeł, w tym tych bardzo wiarygodnych. Kolejne zakupy Microsoftu to oczywistość, ale póki co nadal możemy tylko spekulować na temat celów firmy. Skoro wiemy już, że będzie to ogromny deweloper, to możemy spodziewać się prawdziwej bomby w 2021 roku.

Oczywiście wieści od insiderów należy przyjmować z odpowiednim dystansem. Nawet najbardziej sprawdzone źródło może się mylić i przekonaliśmy się o tym już nieraz.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%