Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Microsoft Flight Simulator – oto kolejne screeny. Chmury, woda, krajobrazy górskie

Do internetu trafiła paczka nowych obrazków z nadchodzącego symulatora Microsoftu. Tym razem możemy dokładniej przyjrzeć się wolumetrycznym chmurom, wodzie oraz krajobrazom leśnym.

Obrazki prezentujemy za pośrednictwem serwisu DSOGaming. Pokazują one jak zawsze samoloty i krajobrazy z lotu ptaka, a tym razem także przepiękne chmury. Sądząc po screenach, można przypuszczać, że MFS będzie jedną z najlepiej wyglądających gier, jakie dotąd powstały – a to wciąż i tak dopiero wersja alfa produkcji.

Tytuł od Microsoftu ma umożliwić graczom latanie do niemal każdego miejsca na świecie. Twórcy przenoszą do swojej gry realne lotniska, które mają żyć prawdziwym życiem. Dużą wagę przywiązuje się też do odwzorowania warunków pogodowych, które czasem – jak to w prawdziwym życiu bywa – będą tak uciążliwe, że znacznie utrudnią ukończenie kursu. Latać będziemy zarówno za dnia, jak i nocą.

Przy okazji przypominamy, że firma z Redmond ostatnio wyjawiła wymagania sprzętowe tytułu. Jeśli chcecie sprawdzić, czy wasz pecet udźwignie MFS, zajrzyjcie tutaj.

Nie jest jeszcze znana data debiutu gry. Zgodnie z planami producenta, ma ona trafić do graczy jeszcze w tym roku, debiutując na pecetach i konsolach Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się