Metro 2033 za darmo do pobrania

Metro 2033 za darmo do pobrania
Gry za darmo Newsy PC

Jeśli lubicie postapokaliptyczne klimaty, lecz jakimś cudem nie mieliście okazji pograć w Metro 2033, nadarza się idealna okazja, by nadrobić zaległości.

Czekając na premierę Metro Exodus możemy sięgnąć za darmo po pierwszą część gry, która jest obecnie dostępna do pobrania za darmo na Steam.

Chodzi o Metro 2033 z 2010 roku, będące mieszanką strzelaniny FPS i survival horroru. Cztery lata później tytuł został odświeżony i wydany jako Metro 2033 Redux, lecz zwracamy uwagę, że za darmo pobierzecie teraz oryginalną, nieulepszoną pod względem grafiki edycję strzelanki.

Chętni na darmowe granie niech zajrzą na Steam i pobierają grę, póki jest to jeszcze możliwe. Po dodaniu Metro 2033 do swojej biblioteki, tytuł zostanie z nami już na zawsze.

Nowa gra z uniwersum Metro coraz bliżej

Przypominamy, że data premiery Metro Exodus została zaplanowana na 22 lutego 2019 roku. Tytuł pojawi się wówczas na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O grze Metro Exodus:

Metro Exodus to fabularna strzelanka pierwszoosobowa ze studia 4A Games łącząca w sobie takie elementy jak śmiertelnie niebezpieczne walki, skradanie się, eksploracja i horror surwiwalowy w jednym z najbardziej wciągających światów, jakie kiedykolwiek stworzono. Przemierzaj dzikie ostępy na terenie Rosji przez rozległe, nieliniowe poziomy i stań się częścią ekscytującej historii rozgrywającej się w ciągu całego roku – od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźne szpony zimy nuklearnej.

Gra Metro Exodus zainspirowana książkami Dmitrija Głuchowskiego opowiada dalszy ciąg historii Artema w największej przygodzie w uniwersum Metro, jaka powstała do dziś. Udaj się w niesamowitą podróż na pokładzie Aurory – mocno zmodyfikowanej lokomotywy parowej – i dołącz do garstki ocalałych w poszukiwaniu nowego życia na Wschodzie.

  • Surwiwalowa rozgrywka typu sandbox – wciągająca historia będąca połączeniem stylu klasycznych gier Metro z nowymi, rozległymi, nieliniowymi poziomami.
  • Piękny, choć wrogi świat – odkryj postapokaliptyczne dzikie ostępy Rosji, stworzone z dbałością o takie detale jak efektowny wizualnie cykl dnia i nocy oraz dynamiczna pogoda.
  • Śmiertelnie niebezpieczne walki i skradanie się – zbieraj potrzebne rzeczy i twórz nowe, aby wzbogacić swój arsenał ręcznie wykonanej broni i stawić czoła wrogom, zarówno ludziom, jak i mutantom, w trzymającej w napięciu walce taktycznej.
  • Podejmowane przez Ciebie wybory mają wpływ na los Twoich towarzyszy – nie wszyscy przeżyją tę podróż, a skutki Twoich decyzji będą odzwierciedlone we wciągającej fabule, dającej ogromne możliwości ponownego rozgrywania całej historii.
  • Niesamowita atmosfera i immersja – migocząca w ciemności świeca, zachrypły, gwałtowny wdech w chwili, gdy maska gazowa zaczyna zamarzać, wycie mutanta niesione nocnym wiatrem – Metro wciągnie Cię do reszty i przerazi jak żadna inna gra…

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie