MŚ 2022: Mecz Polska – Argentyna już dzisiaj. Gdzie oglądać i o której?

Mecz Polska - Argentyna na żywo. Gdzie obejrzeć?
Newsy Rozrywka

Zapewne zastanawiacie się, gdzie obejrzeć mecz Polska – Argentyna na żywo. W końcu kolejne sportowe wydarzenie w ramach MŚ 2022 już dziś.

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze to wielkie sportowe wydarzenia dla całego świata. Zapewne niektórzy z Was wcześniej postanowili „zasymulować” to spotkanie w FIFA 23 albo jakiejś innej grze piłkarskiej. I choć wyniki raczej nie są zbyt miarodajne, warto śledzić potyczkę na żywo.

Mecz Polska – Argentyna – gdzie oglądać?

Dziś, 30 listopada 2022 roku Polska rozegra kolejny mecz w ramach Mistrzostw Świata w Katarze. Dojdzie do spotkania Polska – Argentyna, a wydarzenie to będziemy mogli oglądać na żywo. Jeżeli chcecie je śledzić w telewizji, trzeba będzie nastawić TVP1, TVP Sport lub TVP 4K. Z kolei w internecie obejrzymy go w tvp.sport.pl lub w aplikacji mobilnej TVP Sport. Oczywiście dostęp jest darmowy. Mecz skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Start o godzinie 20:00.

Poprzedni mecz z Arabią Saudyjską nasza drużyna wygrała 2:0, dzięki bramkom Zielińskiego i Lewandowskiego. Szczęsny z kolei obronił karny. Dzięki temu sytuacja w tabeli wygląda naprawdę interesująco. Obecnie Polska jest liderem, mając 4 punkty, a tuż za nami znajduje się Argentyna (3 pkt) i Arabia Saudyjska (3 pkt). Jest też Meksyk z jednym punktem.

Faworytem dzisiejszego spotkania jest raczej Argentyna, która w światowym rankingu FIFA zajmuje przecież 3. miejsce. Na MŚ wszystko jednak może się zdarzyć i już o godzinie 20:00 będziemy mogli kibicować naszym.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie