Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Max Payne na PS4? To prawie pewniak

Szykujcie się na kolejny tytuł z PlayStation 2, który będzie emulowany na obecnej generacji.

Na weekend dowiedzieliśmy się, że już osiem gier z PS2 zostało wydanych w specjalnych wersjach na PlayStation 4, wykorzystując technologię emulacji. Wśród nich znajdziemy m.in. Grand Theft Auto 3Grand Theft Auto: San Andreas oraz Grand Theft Auto: Vice City.

Prawdopodobnie to tego zacnego grona dołączy wkrótce pierwsza odsłona serii Max Payne. Skąd takie przypuszczenia? Tytuł w wersji na PlayStation 4 pojawił się właśnie w bazie amerykańskiej organizacji ESRB, która zajmuje się klasyfikacją wiekową gier. Przyznano jej – tutaj bez zaskoczenia – oznaczenie M, czyli tylko dla dorosłych.

Nie zdziwcie się zatem, jeśli Max Payne na PS4 wyląduje niedługo w PS Store. Gra powinna kosztować od 42 zł do 63 zł, posiadać wsparcie dla Trofeów i innych funkcji PlayStation 4 (np. Remote Play). Podobnie jak w poprzednich ośmiu grach z PS2, tytuł może liczyć również na przeskalowaną do 1080p rozdzielczość.

Max Payne na PS4
Max Payne na PS4
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 68 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%