Masz PS Plus, możesz dostać prezent od Sony

Sony ma gest i z okazji 10. lecia usługi PS Plus, postanowiło rozdać wybranym graczom doładowanie portfela PSN o wartości 40 zł.

Miniony weekend jest pełen doniesień internautów z różnych części świata (w tym z Polski) o miłej niespodziance od Sony. Japończycy nadal świętują 10. urodzony usługi PS Plus, tym razem dając wybranym graczom doładowanie PSN o wartości 40 zł. Niestety nie wiadomo, jakim algorytmem kieruje się Sony przy rozdawaniu pieniędzy, lecz podejrzewamy, że im dłużej korzystacie z Plusa, tym większa szansa na zgarnięcie prezentu.

Prezent jest tym bardziej mile widziany, ponieważ obecnie trwa wielka letnia wyprzedaż w PlayStation Store, zatem dodatkowe środki na koncie na pewno się przydadzą. Kto jednak nie dostanie bonusu od Sony, a chce zrobić tańsze zakupy a PS Store, zawsze może skorzystać z promocji na doładowanie portfela PSN na region PL. Obecnie w Eneba płacimy 87 zł z groszami, a dostajemy 100 zł do wykorzystania na zakupy:

PlayStation Network Card 100 PLN (PL) PSN Key POLAND w Eneba za 87,40 zł (cena z kodem rabatowym “PlanetaGracza” oraz prowizją za płatność przez Przelewy24)

Dajcie znać, czy 40 zł od Sony trafiło na Wasze konto PSN!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: