Mario testuje nowego Mercedesa GLA w japońskiej reklamie

Japonia to dziwny kraj. Zobaczcie jak Mercedes reklamuje się w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przy okazji znaleźliśmy też inne nietypowe spoty.

Warto napomknąć, że wszyscy gracze, którzy zakupili grę Mario Kart 8 będą mogli za darmo pobrać DLC, zawierające dodatek w postaci wspomnianego samochodu. Oczywiście wielkość pojazdu zostanie dostosowana do potrzeb tytułu. Wspomniane rozszerzenie na pewno dotyczyć będzie Japończyków, ale nie jest wykluczone, iż autem będą mogli cieszyć się gracze z całego świata.

Nie da się ukryć, iż japońska kultura jest dla wielu Europejczyków przedziwna i niezrozumiała. Dobrym przykładem jest właśnie najnowsza reklama Mercedesa GLA przeznaczona na tamten rynek. Ponadto poniżej prezentujemy kilka reklam, które mieszkańców Starego Kontynentu najpewniej zaskoczą.


Zobacz najnowszą reklamę Mercedesa GLA w Japonii:

Reklama gier przeznaczonych na NES-a (Nintendo Entertainment System). Polacy w latach 90 zagrywali się na klonie tego urządzenia – Pegasusie.


Teraz pora na coś bardziej współczesnego, pierwszą oraz drugą część Yakuzy.

Na sam koniec zachęcamy do obejrzenia teledysku z Linkiem z gry Zelda.

A czy Wy znacie nietypowe reklamy japońskich gier, którymi chcielibyście się z nami podzielić?

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet