Mario testuje nowego Mercedesa GLA w japońskiej reklamie

Mario testuje nowego Mercedesa GLA w japońskiej reklamie
Newsy Wii U
Mario Kart 8Japonia to dziwny kraj. Zobaczcie jak Mercedes reklamuje się w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przy okazji znaleźliśmy też inne nietypowe spoty.
Warto napomknąć, że wszyscy gracze, którzy zakupili grę Mario Kart 8 będą mogli za darmo pobrać DLC, zawierające dodatek w postaci wspomnianego samochodu. Oczywiście wielkość pojazdu zostanie dostosowana do potrzeb tytułu. Wspomniane rozszerzenie na pewno dotyczyć będzie Japończyków, ale nie jest wykluczone, iż autem będą mogli cieszyć się gracze z całego świata.

Nie da się ukryć, iż japońska kultura jest dla wielu Europejczyków przedziwna i niezrozumiała. Dobrym przykładem jest właśnie najnowsza reklama Mercedesa GLA przeznaczona na tamten rynek. Ponadto poniżej prezentujemy kilka reklam, które mieszkańców Starego Kontynentu najpewniej zaskoczą.

Zobacz najnowszą reklamę Mercedesa GLA w Japonii:

Reklama gier przeznaczonych na NES-a (Nintendo Entertainment System). Polacy w latach 90 zagrywali się na klonie tego urządzenia – Pegasusie. Teraz pora na coś bardziej współczesnego, pierwszą oraz drugą część Yakuzy. Na sam koniec zachęcamy do obejrzenia teledysku z Linkiem z gry Zelda. A czy Wy znacie nietypowe reklamy japońskich gier, którymi chcielibyście się z nami podzielić?
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie