Mario Kart 8 Deluxe - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mario Kart 9 rzekomo już powstaje. Nintendo ma szykować pewien twist w serii

Choć Mario Kart 8 Deluxe jest na rynku od 2014 roku, Nintendo wciąż nie zapowiedziało Mario Kart 9. Podobno zmieni się to jeszcze w tym roku.

Znany analityk branży gamingowej, Serkan Toto, zdradził, że nowe Mario Kart znajduje się już w produkcji. Nintendo ma zasugerować istnienie gry jeszcze w tym roku, a sam tytuł rzekomo otrzyma pewien ciekawy twist. Jaki? Tego Serkan Toto już nie ujawnił.

Zdaję sobie sprawę, że Mario Kart 8 Deluxe nadal sprzedaje się bardzo dobrze na Nintendo Switch, ale Mario Kart 9 jest aktywnie rozwijane (i otrzyma nowy twist) i Nintendo może je delikatnie zapowiedzieć w tym roku.

– napisał Serkan Toto na łamach GamesIndustry

Toto wskazuje też, że Nintendo nie odpuszcza rynku urządzeń mobilnych. W tym roku mamy ujrzeć kolejne podejście firmy do smartfonów i tabletów w postaci nieokreślonej marki.

Jeśli chodzi o urządzenia mobilne, Nintendo było bardzo cicho od premiery Mario Kart Tour w 2019 roku, ale myślę, że 2022 to czas, kiedy zobaczymy mocną markę na urządzeniach smart.

Serkan Toto jest słynnym analitykiem, jednak na razie należy traktować pochodzące od niego wieści jak plotki. Nintendo wciąż nie potwierdziło oficjalnie, że Mario Kart 9 faktycznie znajduje się w produkcji. Jest to jednak dość prawdopodobne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%