Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mapa Cyberpunk 2077 na okładce książki z Deluxe Edition

Zaprezentowano zawartość The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition. Uwagę przyciąga już sama okładka książki należącej do zestawu.

The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition to wydany przez Dark Horse Books zestaw dla graczy, którzy czekają na premierę nowej gry od CD Projekt RED. Edycja zawiera przede wszystkim książkę oraz parę gadżetów nawiązujących do uniwersum Cyberpunk 2077.

Tym, co może zainteresować graczy, jest nie tyle sama zawartość edycji specjalnej, co okładka wchodzącej w skład zestawu książki. Nadrukowano na niej część mapy. Powiększenie zdjęcia nie jest wyraźne, ale można na nim dostrzec ulice i plany budynków. Jak informowali twórcy, świat Cyberpunka będzie mniejszy niż ten znany z Wiedźmina 3, ale rozlokowanie zadań ma być dużo gęstsze niż w przypadku poprzedniego dzieła CD Projekt RED.

Night City ma składać się z kilku dzielnic – można więc wnioskować, że okładka prezentuje jedynie fragment świata gry.

The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition trafi na półki sklepowe 22 kwietnia 2020, a więc tydzień po premierze gry. Zestaw jest już teraz dostępny w przedsprzedaży w sklepie Amazon. Zapłacimy za niego 99,99 dolarów.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020. Tytuł trafi na platformy PC, PS4 i Xbox One.

A to pełna lista zawartości zestawu:

  • 192-stronicowa książka,
  • zestaw zmywalnych tatuaży z emblematami gangów,
  • plakat Johnny’ego Silverhanda,
  • cztery pocztówki z autami z gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%