Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Magrunner: Dark Pulse za darmo, ale tylko do jutra

Na Steamie jest obecnie rozdawana gra Magrunner: Dark Pulse. Oferta trwa do jutra do godziny 19:00.

Normalnie tytuł kosztuje 40 złotych – ale do 27 sierpnia do godziny 19:00 jest dostępny bezpłatnie. Aby odebrać produkcję, należy udać się na jej stronę na platformie Valve.

Magrunner: Dark Pulse to wydane w 2013 połączenie gry akcji i łamigłówek logicznych. W tytule postęp technologiczny krzyżuje się ze światem z twórczości H.P. Lovecrafta. Wcielamy się w jednego z siedmiu Magrunnerów i uczestniczymy w programie szkoleniowym w kosmosie. Po drodze sprawy komplikują się do tego stopnia, że musimy walczyć o przetrwanie. Do pokonania mamy 40 poziomów, w których należy wykazać się sprytem i logicznym myśleniem.

Jeśli chodzi o inne darmoszki, to do czwartku niezawodny Epic Games Store oferuje dwie gry: God’s Trigger i Enter the Gungeon. Potrzebne linki znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się