Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Mafia III już niebawem? 2K Games szykuje się do prezentacji nowego tytułu

2K Games zapowiedziało właśnie, że niebawem przedstawi światu nową grę. Nie będzie to jednak mała produkcja, a duża gra AAA.

Znany wydawca poinformował, że 31 marca 2016 roku zostanie wydana nowa gra AAA. Nie da się ukryć, że najbardziej liczymy na Mafię III. Na temat tej gry już wcześniej pojawiały się liczne plotki. Według nieoficjalnych informacji Mafia III jest już w produkcji.

To byłaby świetna wiadomość, ponieważ pierwsza jak i druga odsłona Mafii to jedne z najlepszych gier gangsterskich ostatnich lat. Druga odsłona miała premierę pięć lat temu, więc najwyższy czas odświeżyć produkcję.

Kto wie, czy więcej na temat gry nie dowiemy się podczas targów E3 w czerwcu. Jest to wysoce prawdopodobne, że właśnie wtedy 2K Games zdecyduje się ujawnić więcej szczegółów o swojej nowej grze AAA. Tym bardziej, że przed premierą 31 marca 2016, przydałoby się chociaż wspomnieć, czym jest projekt.

Jak sądzicie, jaka to może być produkcja?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%