Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mafia: Edycja Ostateczna w czerni i bieli. Nowa aktualizacja wprowadza ciekawy tryb

Mafia: Edycja Ostateczna otrzymała bardzo ciekawą aktualizację. Od teraz możemy zagrać w gangsterską produkcję w trybie czarno-białym.

Odświeżenie pierwszej Mafii spełniło oczekiwania większości graczy i otrzymało właśnie nową zawartość. Twórcy pokusili się o rozwinięcie jednego z trybów i dodatkowo wprowadzili pewną klimatyczną ciekawostkę.

Jeśli podobał wam się fenomenalny tryb Kurosawy w Ghost of Tsushima, to Hangar 13 przygotowało coś specjalnie dla was. Mafia: Edycja Ostateczna pozwoli wam na zagranie w czarno białym filtrze Noir. To prawdziwa gratka dla miłośników klasyki kina gangsterskiego i jestem pewny, że nowy tryb znajdzie szerokie grono fanów.

Dodatkowo zaktualizowano moduł jazdy swobodnej, który pozwala na dowolną eksplorację City of Lost Heaven i wykonywanie pomniejszych aktywności pobocznych.

Ponadto wprowadzono opcje personalizacji interfejsu, które pozwolą na zwiększenie immersji i wyłączenie irytujących nas znaczników. Poprawiono też kilka błędów, na które najczęściej skarżyli się gracze, w tym błąd w wyświetlaniu przerywników filmowych.

Pełną listę zmian w aktualizacji znajdziecie w tym miejscu.

Mafia: Edycja Ostateczna pojawiła się na Steam, Epic Games Store, PlayStation 4 i  Xbox One. Wkrótce będzie ona też wstecznie kompatybilna z PlayStation 5 i Xbox Series S oraz X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się