Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mafia 4 doczeka się zapowiedzi „w kolejnych miesiącach”?

W najnowszym raporcie finansowym Take-Two zdradza garść informacji na temat tego, czym zajmują się podlegli mu deweloperzy. Ogólniki sugerują, że wkrótce może zostać ujawniona Mafia 4.

Z dokumentu wynika, że odpowiedzialne za Mafię 3 studio Hangar 13 pracuje nad nowym projektem, o którym usłyszymy już w kolejnych miesiącach. Take-Two nie wyjawia, o jaką konkretnie grę chodzi, ale biorąc pod uwagę fakt, że we wrześniu wydawnictwo zarejestrowało znak towarowy MAFIA, możemy wnioskować, że mowa właśnie o czwartej odsłonie serii.

Przy okazji poinformowano, że w najbliższym czasie powinniśmy dowiedzieć się, nad czym pracuje studio Michaela Condreya, które nie doczekało się jeszcze oficjalnej nazwy. Deweloper znany jest z takich serii jak Dead Space czy Call of Duty.

Mafia 3 zadebiutowała w 2016 na PC, PS4 i Xbox One jako dzieło studia Hangar 13. Wiele osób życzyłoby sobie, żeby czwarta część cyklu była tak dobra jak „jedynka” albo „dwójka”. Niemniej biorąc pod uwagę fakt, że niewielu twórców z odpowiedzialnego za te dwie produkcje 2K Czech pracuje teraz w Hangar 13, raczej nie można liczyć, że nowy tytuł będzie zbliżony do tych gier. Prędzej dostaniemy coś podobnego do Mafii 3 – ale oczywiście to wciąż jedynie domysły. Więcej o „czwórce” dowiemy się już niebawem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się