Loki sezon 2 coraz bliżej. Wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia

Loki wraca na sezon 2
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Loki wreszcie powraca na 2. sezon – choć ten czeka jeszcze na nakręcenie. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia ruszą już niedługo.

Dzięki temu potwierdziłyby się najwcześniejsze informacje jeszcze z lutego tego roku. Wówczas nie była to jeszcze pewna wiadomość; dziś już wiemy na ten temat nieco więcej. Marvel niestety unika ostatnio oficjalnych potwierdzeń, lecz na szczęście można liczyć na inne źródła. Tym okazał się dziś portal prowadzony przez The Film & Television Industry Alliance. Zgodnie z zamieszczonymi tam informacjami 2. sezon serialu Loki rozpoczyna zdjęcia 6 czerwca 2022 roku w Londynie. Nie wiadomo natomiast, kiedy produkcja mogłaby się zakończyć i jaki termin premiery wchodzi w grę.

Z pewnych i potwierdzonych już informacji wynika, że w nowej odsłonie powróci nie tylko Tom Hiddleston, ale także Sophia Di Martino i Gugu Mbatha-Raw. Najprawdopodobniej – choć nie zweryfikowało tego jeszcze żadne wiarygodne źródło – na ekranach pojawią się ponownie też Owen Wilson i Wunmi Mosaku. Niestety szczegóły związane z fabułą są trzymane w tajemnicy, trudno zatem choćby domyślać się, kto może zagrać w nowym sezonie.

Zmiany z pewnością nastąpią w ekipie tworzącej serial. Dotychczasowego scenarzystę Michaela Waldrona zastąpi Eric Martin. Obowiązki reżyserki Kate Herron przejmą natomiast Justin Benson oraz Aaron Moorhead.

Po premierze w nieznanym jeszcze terminie serial będzie dostępny na Disney+. W najbliższym czasie polscy widzowie będą mogli obejrzeć sezon 1 – Loki znajdzie się wśród tytułów dostępnych od dnia startu platformy w naszym kraju.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie