Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Life is Strange 2 – data premiery pierwszego epizodu już jest!

Studio Dontond Entertainment ma dobre wieści dla wszystkich fanów gier przygodowych. Data premiery pierwszego epizodu Life is Strange 2 została ujawniona na krótkim teaserze.

Kto miał przyjemność zagrać w pierwszą część Life is Strange, ten wie, że warto czekać. Choć w drugiej części nie zobaczymy tych samych postaci, liczymy na podobne przeżycia, emocje i przede wszystkim moralne wybory i dylematy, przed którymi staniemy. Life is Strange 2 – data premiery została właśnie ujawniona.

Life is Strange 2 – data premiery pierwszego odcinka

Life is Strange 2 zostanie podzielone na pięć epizodów, a pierwszy z nich zadebiutuje za trzy miesiące – 27 września 2018. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera została zdradzona na poniższym teaserze, który w zasadzie nie zdradza nic więcej. Szkoda, ponieważ gra jest na razie jedną wielką tajemnicą i chcielibyśmy w końcu poznać jakiekolwiek szczegóły. Te mogą się pojawić na targach Gamescom, które startują pod koniec sierpnia.

Life is Strange 2 – darmowy przedsmak

The Awesome Adventures of Captain Spirit będzie darmową produkcją od Dontond Entertainment, która czerpie zasady rozgrywki ze znanego Life is Strange. Gra zostanie udostępniona do pobrania posiadaczom komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym miesiącu. Data premiery została ustalona na 26 czerwca 2018 roku.

The Awesome Adventures of Captain Spirit będziemy mogli przejść w około dwie godziny. Tytuł opowie historię małego chłopca, który po stracie mamy mieszka z ojcem i marzy, bardzo marzy o przeżyciu wielkiej przygody. Dzieciak bawi się w superbohatera (tytułowy Captain Spirit), lecz pewnego dnia przeżyje coś, co zaważy na jego życiu. Gracz będzie mógł wziąć udział w owej przygodzie, będącej jednym dniem z życia małego superbohatera.

No i gdzie tu Life is Strange 2?

Dontnod Entertainment nazywa The Awesome Adventures of Captain Spirit wstępem/wprowadzeniem do świata Life is Strange 2. Poznając losy małego chłopca natrafimy na sekrety i nawiązania do powstającego LiS 2, a jeszcze ciekawsze jest to, że nasze decyzje podjęte w The Awesome Adventures of Captain Spirit będą miały wpływ na historię, którą zobaczymy w Life is Strange 2. Będzie to możliwe dzięki importowi zapisu gry do oczekiwanej kontynuacji gry przygodowej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%