Life is Strange 2 – data premiery pierwszego epizodu już jest!

Life is Strange 2 – data premiery pierwszego epizodu już jest!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Studio Dontond Entertainment ma dobre wieści dla wszystkich fanów gier przygodowych. Data premiery pierwszego epizodu Life is Strange 2 została ujawniona na krótkim teaserze.

Kto miał przyjemność zagrać w pierwszą część Life is Strange, ten wie, że warto czekać. Choć w drugiej części nie zobaczymy tych samych postaci, liczymy na podobne przeżycia, emocje i przede wszystkim moralne wybory i dylematy, przed którymi staniemy. Life is Strange 2 – data premiery została właśnie ujawniona.

Life is Strange 2 – data premiery pierwszego odcinka

Life is Strange 2 zostanie podzielone na pięć epizodów, a pierwszy z nich zadebiutuje za trzy miesiące – 27 września 2018. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera została zdradzona na poniższym teaserze, który w zasadzie nie zdradza nic więcej. Szkoda, ponieważ gra jest na razie jedną wielką tajemnicą i chcielibyśmy w końcu poznać jakiekolwiek szczegóły. Te mogą się pojawić na targach Gamescom, które startują pod koniec sierpnia.

Life is Strange 2 – darmowy przedsmak

The Awesome Adventures of Captain Spirit będzie darmową produkcją od Dontond Entertainment, która czerpie zasady rozgrywki ze znanego Life is Strange. Gra zostanie udostępniona do pobrania posiadaczom komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym miesiącu. Data premiery została ustalona na 26 czerwca 2018 roku.

The Awesome Adventures of Captain Spirit będziemy mogli przejść w około dwie godziny. Tytuł opowie historię małego chłopca, który po stracie mamy mieszka z ojcem i marzy, bardzo marzy o przeżyciu wielkiej przygody. Dzieciak bawi się w superbohatera (tytułowy Captain Spirit), lecz pewnego dnia przeżyje coś, co zaważy na jego życiu. Gracz będzie mógł wziąć udział w owej przygodzie, będącej jednym dniem z życia małego superbohatera.

No i gdzie tu Life is Strange 2?

Dontnod Entertainment nazywa The Awesome Adventures of Captain Spirit wstępem/wprowadzeniem do świata Life is Strange 2. Poznając losy małego chłopca natrafimy na sekrety i nawiązania do powstającego LiS 2, a jeszcze ciekawsze jest to, że nasze decyzje podjęte w The Awesome Adventures of Captain Spirit będą miały wpływ na historię, którą zobaczymy w Life is Strange 2. Będzie to możliwe dzięki importowi zapisu gry do oczekiwanej kontynuacji gry przygodowej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie