Kobieta siedzi w jacuzzi.
0 komentarzy

Pikselowe dziewczyny czekają, aż je poderwiesz. Leisure Suit Larry z 1987 za darmo

Pierwsza odsłona z cyklu Leisure Suit Larry dostępna za darmo. Każdy może cofnąć się do 1987 roku, by spróbować poderwać dziewczyny.

Indie gala udostępnia z darmo Leisure Suit Larry 1 – In the Land of the Lounge Lizards. W tym przypadku chodzi o pierwszą oryginalną odsłonę z ubiegłego wieku, a nie o odnowioną wersję. Jest to świetna okazja, aby „wejść w wehikuł czasu” i przenieść się o ponad 30 lat wstecz. Co warto wspomnieć, w produkcji nie ma sterowania myszą, a jedynie za pomocą komend wpisywanych przez klawiaturę. Takie o to „luksusy” dawnych lat.

Jak zdobyć grę? Wystarczy kliknąć w ten link, a następnie zalogować się na stronie, zjechać trochę na dół i przypisać klucz do konta. Oczywiście, jeśli to się zrobi, to tytuł pozostaje nasz już na zawsze. Gra dostępna jest wyłącznie na PC, ale to nie powinno dziwić. No to co, kto się skusi na klasyczka?

Oprócz pierwszej części Leisure Suit Larry za darmo możecie zgarnąć:

  • Web Spice
  • Cat Defense
  • Still Life 2
  • The Mims Beginning
  • Return to Mysterious Island 2
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się