Legendarny Morrowind odrodzi się na silniku Skyrim? Zobacz, jak się prezentuje

Legendarny Morrowind odrodzi się na silniku Skyrim? Zobacz, jak się prezentuje
Newsy PC PlanetaTV
skywind Grupa fanów sagi The Elder Scrolls postanowiła darować Morrowind'owi drugą młodość. Trzeba przyznać, że ich praca wygląda obiecująco.
O modzie Skywind głośno było w 2012 roku. Do sieci co chwilkę wpadały nowe screeny, przedstawiające to ambitne przedsięwzięcie. Choć obecnie temat nieco ostygł, nie znaczy to, że prace nad modem odtwarzającym The Elder Scrolls III: Morrowind na silniku The Elder Scrolls V: Skyrim zostały wstrzymane. Zespół odpowiedzialny za Skywind wydał właśnie kolejny materiał wideo, który przybliża nam proces tworzenia moda. Prezentujemy go poniżej, przypominając również poprzednią część, wypuszczoną do sieci na początku tego roku.

Twórcy o modzie Skywind

Skywind - poprzedni making of

The Elder Scrolls III: Morrowind to trzecia część serii cRPG, za którą odpowiada studio Bethesda Softworks. Gra została wydana w 2002 roku na komputery klasy PC, później została przełożona na pierwszego Xbox'a. Fabuła  koncentrowała się na przepowiedni o nadejściu Nerevarejczyka - wybawiciela Morrowind. Gracze dostali niesamowitą swobodę w eksploracji terenu i wykonywaniu setek pobocznych misji. Kto jeszcze nie grał, a lubi wracać do starych produkcji - pozycja obowiązkowa.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie