Legendarny artysta w obsadzie gry

0 komentarzy

Mamy zwiastun produkcji.

Good Shepherd Entertainment udostępnił dzisiaj zupełnie nowy zwiastun gry Where the Water Tastes Like Wine tworzonej przez studio Dim-Bulb Games we współpracy z Serenity Forge. Zwiastunowi towarzyszy ujawnienie obsady aktorskiej, która użyczyła głosów postaciom. W obsadzie znalazł się, między innymi, Sting. Uznany muzyk opowiadał będzie jedną z głównych historii w grze.

Where the Water Tastes Like Wine to nostalgiczna gra skupiająca się wokół amerykańskiego folkloru, opowiadająca o dzieleniu się legendami, podróży i próbie przeżycia jasno określonego przeznaczenia. Gracze będą mogli przemierzyć wiek historii amerykańskiej, spotykając na swej drodze niezwykle eklektyczne i barwne postacie, perspektywy oraz historie. Surrealistyczna podróż przez sto lat folkloru została przedstawiona na pięknych ilustracjach Kellana Jetta, łącząc w sobie dramatyczne obrazy dwuwymiarowe z trójwymiarową grafiką mapy Stanów Zjednoczonych.

Warto zwrócić uwagę, że prócz legendy muzyki w obsadzie znaleźli się także Dave Fennoy znany z pierwszej odsłony The Walking Dead: A Telltale Games Series, Cissy Jones (Firewatch) oraz Kimberly Brooks (Mass Effect).

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się