Legendarni piraci, voodoo i tajemnicza wyspa

Legendarni piraci, voodoo i tajemnicza wyspa
Filmiki z gier Mobile Newsy Wideo

Oto szczegóły nowej gry na iPada.

Na rynku ukazała się właśnie gra Nightmares from the Deep: A Hidden Object Adventure, łącząca najlepsze elementy jednej z najpopularniejszych gier przygodowych HOPA z modelem free-to-play. Osadzona w realiach XVIII-wiecznych Karaibów produkcja daje możliwość zanurzenia się w barwnym świecie legendarnych piratów, voodoo, tajemniczych wysp, tętniących życiem portów, nawiedzonych ruin, wraków i magicznych istot zazdrośnie strzegących swoich skarbów.

W Nightmares from the Deep: A Hidden Object Adventure gracz wciela się w rolę wychowanej w sierocińcu Aimee Duvall, którą ciężkie życie w szemranych dzielnicach portowego miasta nauczyło zaradności i stawiania czoła przeciwnościom losu. Przygoda rozpoczyna się w momencie, w którym bohaterka zostaje uprowadzona przez piratów ze Stowarzyszenia Czarnej Perły. Złoczyńcy poszukują zaginionego przed laty skarbu portugalskiej floty, a ich legendarny kapitan Krwistobrody jest przekonany, że Aimee stanowi klucz do odnalezienia owej mitycznej fortuny. Z pomocą bohaterce przychodzi Bootjack – przyjaciel jej zaginionego ojca – a dziewczyna zaczyna rozumieć, że pozostawiony jej w spadku medalion z kawałkiem tajemniczej mapy może być czymś znacznie więcej, niż tylko rodzinną pamiątką.

By rozwikłać zagadkę skarbu i odnaleźć swojego ojca, bohaterka pożegluje ku przygodzie swojego życia, odwiedzi Tortugę, Port Royal i inne legendarne karaibskie porty; przeżyje mrożące krew w żyłach spotkania z piratami, będzie rozwiązywać zagadki i stawiać czoła wyrafinowanym wyzwaniom. Nawigując po mapie Karaibów, napotka interesujące postacie, pozna ich historie i wykona zlecone przez nich zadania, co pozwoli jej zgromadzić środki na kontynuowanie wyprawy.

Nightmares from the Deep: A Hidden Object Adventure jest grą typu free-to-play, dającą możliwość posmakowania przygody całkowicie za darmo. Dzięki mikropłatnościom gracze będą mogli spersonalizować postać poprzez wybór awatarów głównej bohaterki oraz kupować ulepszenia i zmieniać wygląd statków, którymi poruszają się pomiędzy poszczególnymi lokacjami i przygodami na mapie Karaibów.

Grę można pobrać za darmo ze sklepu AppStore. Produkcja jest obecnie dostępna na urządzeniach iPad. Premiery na platformy z systemem Android oraz na iPhony planowane są na koniec 2016 i początek 2017 roku.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia