Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

League of Legends: Wild Rift w Europie? To możliwe

League of Legends: Wild Rift może już niedługo pojawić się w Europie. Riot Games zapowiada testy gry nadchodzące do nowych regionów.

League of Legends to prawdziwy fenomen. Choć gra wciąż utrzymuje się u szczytów popularności, to wiele osób z wytęsknieniem oczekuje na jej mobilną wersję.

Do tej pory wersja beta League of Legends: Wild Rift na smartfony była dostępna jedynie dla mieszkańców Filipin, Malezji, Indonezji, Singapuru i Tajlandii. Co więcej, do testów gry miała dostęp ściśle ograniczona liczba graczy.

Na szczęście, niedługo to się zmieni. Riot Games zapowiedziało, że Wild Rift wkrótce pojawi się w innych regionach świata. Innymi słowy, mobilny LoL doczeka się bardziej powszechnych testów, do których zostanie zaproszona większa ilość graczy. Informacja pojawiła się na oficjalnym blogu gry.

Nie wiadomo czy gra stanie się tym dostępna dla mieszkańców Europy, jednak jest to wysoce prawdopodobne. Mimo wszystko europejskie serwery „pełnej” wersji produkcji wciąż są jednymi z bardziej zaludnionych i Riot z pewnością prędzej czy później będzie chciało poznać opinię graczy z tego regionu.

Co ciekawe, dotychczasowi testerzy Wild Rift będą musieli pożegnać się z całym postępem swoich kont. Istniejące konta zostaną zresetowane, a gracze otrzymają zwrot 120% wydanych do tej pory punktów premium, nazywanych Wild Cores.

Kolejny etap testów produkcji rozpocznie się w październiku, jednak na konkretną datę musimy jeszcze poczekać.

Beta League of Legends: Wild Rift dostępna jest jedynie na urządzenia z systemem Android.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się