Lara jeszcze piękniejsza na PS4

0 komentarzy

Osoby, którym nie było dane zagrać w jedną z najlepszych gier 2013 roku, mają szansę nadrobić zaległości. I to w udoskonalonej graficznie edycji na konsole nowej generacji.

Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się oprawa Tomb Raidera na PS4, w konfrontacji z wersją na Playstation 3, to załączcie poniższy filmik. Wprawne oko z pewnością dostrzeże wykorzystanie technologii Tress FX (wcześniej została zastosowana już na PC), dzięki której włosy głównej bohaterki staną się jeszcze bardziej realistyczne.

Nie sposób również pominąć dokładniejszych tekstur, lepszej fizyki oraz większej ilości detali – co widać szczególnie na zbliżeniu twarzy panny Croft. Efekty świetlne również imponują, budując jeszcze sugestywniej wyjątkowy klimat tajemniczej wyspy.

Miejmy nadzieję, że to dopiero początek drogi w odkrywaniu potencjału tkwiącego w nowej konsoli Sony i z każdym tytułem zachwyt nad stroną wizualną gier będzie jeszcze większy.

Jak duża przepaść dzieli Tomb Raidera w wersji na dwie generacje konsol? Przekonaj się sam!

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się