Lara jeszcze piękniejsza na PS4

Osoby, którym nie było dane zagrać w jedną z najlepszych gier 2013 roku, mają szansę nadrobić zaległości. I to w udoskonalonej graficznie edycji na konsole nowej generacji.

Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się oprawa Tomb Raidera na PS4, w konfrontacji z wersją na Playstation 3, to załączcie poniższy filmik. Wprawne oko z pewnością dostrzeże wykorzystanie technologii Tress FX (wcześniej została zastosowana już na PC), dzięki której włosy głównej bohaterki staną się jeszcze bardziej realistyczne.

Nie sposób również pominąć dokładniejszych tekstur, lepszej fizyki oraz większej ilości detali – co widać szczególnie na zbliżeniu twarzy panny Croft. Efekty świetlne również imponują, budując jeszcze sugestywniej wyjątkowy klimat tajemniczej wyspy.

Miejmy nadzieję, że to dopiero początek drogi w odkrywaniu potencjału tkwiącego w nowej konsoli Sony i z każdym tytułem zachwyt nad stroną wizualną gier będzie jeszcze większy.


Jak duża przepaść dzieli Tomb Raidera w wersji na dwie generacje konsol? Przekonaj się sam!

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet