PS5 i XSX weszłyby na „poziom helikoptera”. Tak Angelina Jolie uśmiecha się na Unreal Engine 5

Lara-Croft-Angelina-Jolie
Newsy PC PS5 Xbox Series

Kto uważa, że Angelina Jolie to jedyna słuszna panna Croft z filmów Tomb Raider? Jeśli właśnie odpowiadasz „No, ja!”, to zobacz poniższy filmik prezentujący możliwości silnika Unreal Engine 5.

Nowa gra Tomb Raider już powstaje i to na wspomnianym UE5. Gdyby wystąpiła w niej Angelina Jolie jako Lara Croft, prawdopodobnie tak by wyglądała. Oczywiście, jeśli studio Crystal Dynamics będzie w stanie dorównać jakości przedstawionego rendera. A będzie trudno, ponieważ poniższe dzieło wgniata w fotel, a jeśli stoicie, to rzuca na kolana.

Lara Croft z Tomb Raider na UE5

Filmik udostępnił na YouTube artysta 3D Lorenzo Dominesco. Możemy spojrzeć na całą postać w szczegółach. W pewnym momencie, Croftówna nieco ożywa, mruga i delikatnie się do nas uśmiecha.

No i teraz pomyślcie, co by się działo, gdyby postacie oraz otoczenie w grach osiągnęły taki poziom. Ja już wiem! Obecne karty graficzne by płonęły, a chłodzenie PlayStation 5 i Xbox Series X wchodziły na poziom helikoptera.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie