Lara Croft zaskoczona przez złoczyńcę. Dziewczyna z shotgunem na świetnym cosplay’u

Lara-Croft-cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wpadłem ostatnio na naprawdę niezły cosplay z Larą Croft. Bohaterka serii Tomb Raider jak malowana.

Tomb Raider sprowokował już wiele cosplay’ów, w których modelki próbują odtworzyć główną i ubóstwianą przez wielu graczy pannę Croft. Są lepsze i gorsze, ale tym zdecydowałem się z Wami podzielić.

Lara Croft – cosplay idealny

Artystka Jannet Incosplay pasuje moim zdaniem do roli Lary Croft idealnie. Może przez połączenie delikatności z shotgunem, może przez ukrytą historię, którą opowiada. Swoja drogą, cosplay jest nawiązaniem do ostatniej sceny z kultowej gry Tomb Raider 2. Panna Croft jest znana nie tylko ze swojej urody, ale też z tego, że jest celem niejednego złoczyńcy. Tutaj widzimy, jak szykując się do snu, po prysznicu zostaje zaskoczona przez jakiegoś draba, czyhającego za drzwiami. Nie chciałbym być w jego skórze, jeśli zdecyduje się wejść do środka.

Zachęcam nie tylko do zobaczenia poniższych zdjęć, lecz również do odwiedzenia profilu Jannet Incosplay w serwisie Facebook. Znajdziecie tam wiele innych świetnych cosplay’ów związanych ze światem gier oraz filmu.

Lara-Croft-cosplay-1
Lara Croft / Jannet Incosplay

Więcej zdjęć z Larą Croft na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie