Zamów i zagraj w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom na niesamowitej edycji Switch OLED

switch zelda promocja
Newsy Switch

Czekacie na The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jak zombie na mięso? Jeśli tak, to zakochacie się w limitowanym Switch OLED.

PlayStation ma swoje The Last of Us, Xbox serię Halo, a co z niepozornym Switch’em? Podobnie jak większe konsole, Nintendo ma markę, dla której gracze wznoszą ołtarzyki. Nowa przygoda Linka zaprezentowana w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, 12 maja zadebiutuje na rynku i zdaje się, że wtenczas wszystkie inne tytuły zostaną odłożone na bok.

To będzie uczta dla oczu, powróci przepiękny komiksowy styl graficzny i otwarty świat gotowy na wielogodzinne zwiedzanie. Dlatego polecamy zamówić własny egzemplarz lub nawet zainwestować w zestaw dla kolekcjonerów – The Legend of Zelda Tears of the Kingdom – Edycja Kolekcjonerska. Decydując się na to drugie, oprócz samej gry, otrzymamy 4 metalowe przypinki, plakat, artbook i nieziemsko wyglądający Steelbook.

ZAMÓW – The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

Z okazji nadchodzącej premiery producent przygotował również dla największych fanów atrakcyjną ofertę na akcesoria i sprzęt w limitowanym nakładzie. Jeśli nie macie jeszcze swojej konsolki to jest to idealny moment na zakup, ponieważ wystartowała przedsprzedaż edycji Switch OLED z motywem z gry. Wyróżnia się świetnymi zdobieniami na Joy-Conach i stacji dokującej. Ich kolorystyka i wzór współgrają z estetyką uniwersum.

Na pewno zastanawia Was cena? Tak naprawdę kosztuje niewiele drożej od zwykłej edycji – 1849 zł. Gdyby wydatek na raz okazał się zbyt wysoki, warto przyjrzeć się systemowi ratalnemu 20×0%. Składając wniosek na zakup ratalny już dziś, możecie tego samego dnia otrzymać akceptację umowy. Tylko w tym konkretnym sklepie jest to możliwe, bo gdziekolwiek indziej nie będziecie mogli zrealizować zamówienia na raty przedpremierowo. Wysyłka Switcha nastąpi 28 kwietnia, a więc znajdzie się w Waszych rękach kilkanaście dni przed samą premierą The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

ZAMÓW – Konsola Nintendo Switch OLED Zelda Edition

Dla osób preferujących zabawę z pomocą pełnowymiarowych padów, przygotowano Pad Nintendo Switch Pro Controller Zelda Edition. Pod względem wizualnym, to już półka wyżej w stosunku do oryginalnego urządzenia. Kontroler nacechowany jest specyficznymi ornamentami o złocistej barwie, ale nie zakrawa to o niepotrzebną awangardę. Miłym dodatkiem jest zmiana koloru jednego z uchwytów na marmurkową biel.

W podobnym tonie wykonano specjalne Etui Nintendo Switch OLED Carrying Case Zelda Edition. Projektanci postarali się o to, aby z każdej strony pokrowca był intrygujący zestaw nadrukowanych grafik. Ponownie naszą uwagę przykują okręgi w odmiennym poziomie widoczności oraz tajemnicze symbole, które niechybnie związane są z fabułą The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Źródło: Materiał powstał we współpracy z RTV Euro AGD

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie