Konferencja Apple Peek Performance już jutro. Czego się spodziewać?

Apple - logo
Technologie

Już 8 marca odbędzie się konferencja Apple Peek Performance. Oto czego spodziewać się po prezentacji sprzętów giganta z Cupertino.

Konferencja Apple zaplanowana jest na 8 marca i rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego. Obejrzycie ją na YouTube oraz na oficjalnej stronie firmy. Nie wiemy, ile dokładnie potrwa pokaz, ale Apple sugeruje, aby być gotowym na około dwugodzinną prezentację nowości.

Przecieki wskazują, że z pewnością ujrzymy iPhone’a SE 3, który wesprze technologię 5G. Spekuluje się, że telefon zaoferuje wersje 64 GB / 128 GB / 256 GB pamięci i procesor A15 Bionic – wskazuje Ming-Chi Kuo. Podobno zachowa też konstrukcję poprzednich modeli SE. Na tym oczywiście nie koniec produktów, które mamy ujrzeć na Apple Peek Performance.

Plotki wspominają też o prezentacji nowego iPada Air z procesorem A15 Bionic, usprawnioną kamerą, USB-C, nowym przyciskiem Touch ID i wsparciem Apple Pencil 2 – czytamy na łamach The Verge. Pojawić mogą się też nowe MacBooki Air oraz komputery Mac Mini z najnowszymi procesorami.

Co ciekawe, wspomina się też o pewnej niespodziance. Na ten moment nie wiadomo czym ona będzie, ale spekulacje wskazują, że może chodzić o gogle VR od Apple lub nowy monitor. Miejmy nadzieję, że legendarne „One more thing” nie zawiedzie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie