Konami niedługo zapowie „nową odsłonę uwielbianej na całym świecie serii”

Konami niedługo zapowie
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

W połowie września odbędą się targi Tokyo Game Show 2022. Na wielkiej imprezie nie zabraknie firny Konami, która ma do pokazania coś ciekawego.

Jak podaje Gematsu, japoński gigant potwierdził, że zaprezentuje na swoim trwającym około godzinę pokazie zupełnie nowy tytuł. Tajemnicza gra ma być „nową odsłoną uwielbianej na całym świecie serii”, a w trakcie zapowiedzi na scenie pojawi się mający reprezentować fanów rzeczonej marki Yuki Kaji, czyli aktor udzielający swojego głosu między innymi Erenowi Jaegerowi z Attack on Titan.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że Konami oficjalnie potwierdziło pełny zestaw pozycji, które zaprezentuje na Tokyo Game Show 2022. Jedyną nową produkcją z nieujawnionym tytułem pozostaje omawiana gra.

Pierwsze serie, jakie nasuwają się na myśl przy plotkach o powrocie znanej marki japońskiego giganta, to oczywiście Metal Gear Solid i Silent Hill. Szczególnie ta druga opcja zdaje się być prawdopodobna patrząc przez pryzmat faktu, że niedawno do sieci wyciekły materiały mające pochodzić z nowej odsłony cyklu, a reżyser filmowych adaptacji przypadkiem potwierdził wskrzeszenie Cichego Wzgórza.

Oczywiście niewykluczone, że Konami może pokazać na Tokyo Game Show 2022 zupełnie inny tytuł. Nawet jeśli Metal Gear Solid i Silent Hill dostaną za jakiś czas nowe odsłony, ciężko z całą pewnością stwierdzić, kiedy możemy spodziewać się ich zapowiedzi.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie