Kolekcja Klasyki – 6 nowych gier w niezłych cenach. Obcy: Izolacja, Skyrim, Fallout Classic Collection…

Kolekcja Klasyki – 6 nowych gier w niezłych cenach. Obcy: Izolacja, Skyrim, Fallout Classic Collection…
Newsy PC Polecamy!

Cenega zapowiada kolejne powiększenie pomarańczowej kolekcji.

Polski wydawca informuje, że 11 listopada Kolekcja Klasyki zostanie wzbogacona aż o 6 nowych tytułów. W serii ukażą się: Sid Meier’s Civilization V: Wydanie kompletne, Obcy: Izolacja, Fallout Classic Collection, The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition, The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition oraz The Elder Scrolls V: Skyrim.

Ceny? Nowości lądujące w Kolekcji Klasyki kosztują zazwyczaj w sklepie muve.pl niecałe 35 zł za sztukę. Tym razem zapewne będzie podobnie, więc oferta szykuje się naprawdę nieźle! Cenega przypomina również, że wszystkie gry to ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.

Sid Meier’s Civilization V: Wydanie kompletne – wyjątkowy zbiór wszystkich pakietów DLC oraz dwóch dużych rozszerzeń do wielokrotnie nagradzanej gry strategicznej, Sid Meier’s Civilization V. Gracz ma możliwość pokierowania aż 43 postaciami historycznymi. Dodatek Bogowie i Królowie pozwala graczom m.in. założyć pierwszy Panteon Bogów i krzewić wiarę w świecie, jak również wysyłać szpiegów do innych miast, by zawierać sojusze i kraść technologie. Z kolei dodatek  Nowy wspaniały świat wprowadza do gry polskie akcenty: postać króla Kazimierza III Wielkiego oraz legendarną polską jazdę – husarię!

Obcy: Izolacja – gra akcji tocząca się w atmosferze ciągłego strachu i śmiertelnego zagrożenia ze strony tytułowego ksenomorfa. Piętnaście lat po wydarzeniach z filmu Obcy: ósmy pasażer Nostromo Ridleya Scotta, córka Ellen Ripley – Amanda – toczy desperacką walkę o przetrwanie w trakcie misji poznania prawdy o zniknięciu matki. Słaba i nieprzygotowana bohaterka zmuszona jest szukać zasobów, improwizować i używać własnego sprytu, aby nie tylko odnieść sukces w misji, ale po prostu przeżyć.

Fallout Classic Collection – Fallout 1 i 2 to postapokaliptyczne gry RPG, które tchnęły nowe życie w ten gatunek. Dzięki systemowi SPECIAL masz możliwość tworzenia fundamentalnie różniących się od siebie postaci. Stosuj dyplomację, spryt lub brutalną siłę w konfrontacji z przeciwnikami. Dokonuj trafnych wyborów, inaczej skończysz na pustkowiach jako kolejny martwy bohater… Na miłośników strategii czeka Fallout Tactics – postakopaliptyczna gra taktyczna, w której wcielasz się w rekruta Bractwa Stali, by walczyć o czystość Pustkowi.

The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition – epicka gra RPG z otwartym światem, w której stworzysz swoją wymarzoną postać i wyruszysz w niezapomnianą podróż. Możesz odkrywać tajemnice głównego wątku fabularnego, bądź też skupić się na odkrywaniu przedziwnych miejsc i rozwijaniu swojej postaci w oparciu o podejmowane decyzje. Dzięki otwartej rozgrywce i możliwości interakcji ze światem, Morrowind oferuje niespotykane wrażenia płynące z gry. The Elder Scrolls III: Morrowind® Game of the Year Edition zawiera podstawową wersję gry oraz oficjalne dodatki: Bloodmoon (Przepowiednia) oraz Tribunal (Trójca).

The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition – jedna z najlepszych gier RPG wszech czasów. Zawitaj do świata z najbardziej szczegółową i żywą grafiką, jaką kiedykolwiek stworzono. Umiejętne połączenie rozgrywki bez żadnych ograniczeń oraz niespotykanej dotąd grafiki pozwala odkrywać główny wątek w dowolnym tempie lub eksplorować świat gry i stawiać przed sobą własne wyzwania. Wydanie zawiera dodatki Knights of the Nineoraz Shivering Isles, poszerzając i tak już rozległy świat Oblivion o nowe wyjątkowe zadania i zawartość gry.

The Elder Scrolls V: Skyrim – całe Tamriel znalazło się na krawędzi. Wysoki król ze Skyrim został zamordowany. Sojusze tworzą się i rozpadają w nadciągającej grze o tron. Pośród rozpoczynającego się konfliktu budzi się o wiele groźniejsze, starożytne zło. Smoki, od dawna ukryte między wierszami Pradawnych Zwojów, powróciły do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium, stoi pod znakiem zapytania.

Źródło: Cenega, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie