Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Kolejny Assassin’s Creed oficjalnie o wikingach. Po południu trailer

Wczoraj Ubisoft w nietypowy sposób ujawnił nową część serii Assassin’s Creed. Natomiast dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego otrzymamy zwiastun z Valhalli.

Jak do tej pory pogłoski na temat kolejnej odsłony AC sprawdzają się – gra będzie czerpać z mitologii nordyckiej. Nowa część serii o Asasynach otrzyma podtytuł Valhalla, o czym także mogliśmy nieoficjalnie dowiedzieć się już wcześniej.

Tytuł został zaprezentowany w mocno nietypowy, choć bardzo ciekawy sposób. Wczoraj przez blisko osiem godzin mogliśmy oglądać streaming z tworzenia grafiki z produkcji. Z dzieła, które powstało na oczach graczy, wynika jednoznacznie, że nowy Assassin’s Creed przeniesie nas do ery wikingów.

Proces radosnego tworzenia zamieszczamy poniżej. Lewa strona obrazka przedstawia łódź skandynawskiej nacji i sztorm z lodowymi górami w tle, a po prawej widzimy zamek i pojedynek wojowników. Twórcy wyjawili też wczoraj, że mają nam do pokazania zwiastun premierowy gry. Będziemy mogli go zobaczyć już za kilka godzin.

Assassin’s Creed: Valhalla wyląduje na pecetach, Xboksie One i PS4 (oraz najprawdopodobniej także na konsolach nowej generacji, ale tego jeszcze nie wiemy) już jesienią 2020.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się