Kolejne Call of Duty w końcu pokaże coś nowego?

Kolejne Call of Duty w końcu pokaże coś nowego?
Hot! Newsy
Eric HirshbergJest spora szansa na to, że tworzone przez Sledgehammer nowe CoD, faktycznie wniesie trochę świeżości do skostniałej serii. Ostatnia zapowiedź wydawcy, napawa optymizmem (na zdjęciu Eric Hirshberg, CEO Activision - wydawcy serii Call of Duty).
Eric Hirshberg z Activision stwierdził właśnie w wywiadzie dla serwisu IGN, że nowe Call of Duty jest tworzone przede wszystkim z myślą o obecnej generacji konsol (Xbox One oraz PS4). - Jasne jest, że w roku przesiadki na nową generację każdy, kto robił grę międzygeneracyjną, musiał mieć na uwadze, że technologia tych platform nie jest jeszcze stuprocentowo przejrzysta i może ulegać zmianom. Teraz, kiedy sprzęt następnej generacji jest już na rynku, stał się naszym głównym celem - podkreśla w rozmowie. Niestety z tej wypowiedzi trudno wywnioskować, czy nowy CoD będzie w ogóle dostępny na Xboksie 360 i PS3. Z punktu widzenia finansowego, byłby to strzał w kolano, dlatego niewykluczone jest, że gra pojawi się także i na tym sprzęcie. Z drugiej strony, jeśli tak się stanie, to prawdopodobnie po raz drugi będzie trzeba Call of Duty dostosować do wszystkich sprzętów będących na rynku, a to jak wiadomo, może się negatywnie odbić na produkcji. Przynajmniej jeśli chodzi o stronę wizualną. Oby jednak wydawca skupił się na głównym celu. Jak sądzicie, co powinno zrobić Activision?
Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie