Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Kolejna produkcja ominie Wii U

Tym razem mowa o Call of Duty: Advanced Warfare.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Ubisoft wycofuje się ze współpracy z Nintendo, przynajmniej jeśli chodzi o poważne produkcje dla dorosłych. Dziś podobne słowa słychać ze strony Activision. Wydawca właśnie oficjalnie potwierdził, że najnowsza część Call of Duty nie pojawi się na Wii U. Warto dodać, że w przypadku poprzedniej odsłony, było inaczej. W związku z tym Advanced Warfare zobaczymy na PC, PS3, PS4, Xboksie 360 oraz Xboksie One.

To czysto biznesowa decyzja – potwierdza Michael Condrey, szef studia projektowego odpowiedzialnego za nowego CoD-a. – Wii U nie było pod tym względem w naszym planie biznesowym – dodaje. Z kolei nie dalej jak kilka dni temu, szef Activision Eric Hirshberg wyjaśnił decyzję, z którą studio producenckie jak i samo Nintendo musiało się pogodzić. – Chcemy mieć pewność, że nasze gry docierają do swojej grupy docelowej – komentuje. – Oczywiście Nintendo to świetny partner. Będziemy go wspierać przy innych projektach i markach.

Wygląda więc na to, że Nintendo wraz ze swoją konsolą będzie musiało niebawem liczyć wyłącznie na własne produkcje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się