Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kolejna gra za darmo w Epic Games Store ujawniona

Od wczoraj możemy pobierać za darmo w Epic Games Store platformówkę Axiom Verge, a następnym tytułem w kolejce jest przygodówka typu point-and-click Thimbleweed Park.

Kto chce dostać za free świetnie oceniane Axiom Verge, niech po prostu zajrzy na główną stronę Epic Games Store. Gra jest dostępna do pobrania do 21 lutego. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, jaki tytuł zostanie udostępniony za darmo jako kolejny.

Thimbleweed Park za darmo w Epic Games Store

Thimbleweed Park będzie szóstą grą, którą Epic Games Store postanawia rozdać graczom. Warunek jest jeden – należy założyć konto w sklepie. Tytuł będziemy mogli pobrać w dniach od 21 lutego do 7 marca.

Thimbleweed Park jest przygodówką retro typu point-and-click, za którą odpowiada studio Terrible Toybox. Tak opisano grę w Epic Games Store:

Nawiedzony hotel, opuszczony cyrk, spalona fabryka poduszek, pikselowe zwłoki pod mostem, toalety z lampami próżniowymi… Czegoś takiego jeszcze nikt nie widział!

W Thimbleweed Park zwłoki są najmniejszym z Twoich problemów. Kieruj na zmianę pięcioma różnymi postaciami, by poznać groteskowe tajemnice tego dziwacznego miasteczka w nowej przygodówce twórców Monkey Island i Maniac Mansion. Ale uważaj: im dalej zajdziesz, tym będzie dziwniej!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się