Knights of the Old Republic 3 ma już powstawać. EA rzekomo nie jest związane z produkcją

0 komentarzy

Kilka źródeł donosi, że Knights of the Old Republic 3 już powstaje. Co ciekawe, za grę rzekomo nie odpowiada w żaden sposób Electronic Arts.

Seria KOTOR ma szczególne miejsce w sercach fanów Star Wars. Może i nie były to gry idealne, ale stanowiły jedno z niewielu tak rozbudowanych doświadczeń w gwiezdnym uniwersum. Szkoda, że na dwóch odsłonach się skończyło.

Do tej pory o ewentualnej kontynuacji nie było mowy. BioWare ma aktualnie pełne ręce roboty, a EA nie posiada innego studia, które mogłoby zająć się produkcją RPG. Plotki wskazują jednak, że gra powstaje i nie tworzy jej żaden z zespołów Electronic Arts.

W trakcie moich poszukiwań usłyszałem, że projekt (związany z – przyp. red. ) Knights of the Old Republic gdzieś powstaje.
Rozmawiałem z paroma osobami i dowiedziałem się też, że Jason Schreier powiedział, że to nie projekt EA i „nie zgadniemy” jakie studio tworzy grę.

– wspomina Bespin Bulletin w podcaście

Nie wiadomo o jakie studio konkretnie chodzi, ale może to wcale nie być aż tak wielka tajemnica. O sprawie wypowiedział się Nate Najda z Wushu Studios.

To nie tak tajemnicza sprawa, jak myślicie. To po prostu dość mało znana nazwa (studia – przyp. red. ), którą nie każdy będzie kojarzył.

– komentuje Nate Najda na forum ResetEra

Na tym konkretne informacje się kończą, ale skoro gra powstaje, to fani KOTOR powinni być zadowoleni. Tyle lat czekania na kontynuację chyba w końcu się opłaci.
Warto jednak pamiętać, że to niepotwierdzone informacje, które ciężko zweryfikować. Póki co należy traktować je jak plotki.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się