Promocje dnia – klawiatura mechaniczna SteelSeries Apex 7, tanie gry na konsole i DualSense za 249 zł

Promocje dnia - klawiatura SteelSeries Apex 7, zombie z Dying Light 2, DualSense
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Nie macie czasu, by za dnia na bieżąco przeglądać Dział Promocji w poszukiwaniu najlepszych gamingowych ofert? Między innymi dla takich osób prowadzimy cykl Promocje Dnia, w którym zbieramy wszystkie dzienne oferty. W dzisiejszym wydaniu wyróżnienie zgarnia wyjątkowa klawiatura dla graczy, a także dwa inne produkty.

Wszystkie poniższe oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu.

Klawiatura mechaniczna SteelSeries Apex 7

Klawiatura mechaniczna SteelSeries Apex 7 to nie tylko garść przełączników i ledów. Ten model wyposażono także w dodatkowy ekran, który w pełni można konfigurować do własnych potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyświetlały się na nim informacje na temat Waszych statów lub o właśnie słuchanej piosence. Miły dodatek do klawiszy opartych o czerwone switche.

Tanie gry na konsole – Dying Light 2 w najróżniejszych edycjach i nie tylko

Zebraliśmy także garść przecenionych gier na konsole ze sklepu RTV Euro AGD. Wśród nich znajdziecie Dying Light 2 Stay Human w świetnych cenach, także w edycji kolekcjonerskiej.

Różowy kontroler DualSense w świetnej cenie

Macie PS5 i chcielibyście przygarnąć do kolekcji jeszcze dodatkowy kontroler? Tak się składa, że dzięki obecnej promocji możecie nabyć kolejnego DS-a o aż 100 zł taniej.

Oczywiście to nie wszystko. Pozostałe promocje z dzisiaj znajdziecie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie