Znana seria połączona ze światem Toy Story. Oto porównanie gry z oryginalną animacją sprzed ponad 20 lat

Toy Story powróci w tytule od Square Enix.

Deweloper ujawnił niedawno, za sprawą trailera, że w powstającym Kingdom Hearts III zawitamy do świata wzorowanego na animowanych filmach Toy Story. Nie zabraknie zatem znanych bohaterów w postaci choćby szeryfa Chudego, astronauty Buzza czy dinozaura Rexa.

Wszystko rozpocznie się od tego, że Sora, Donald oraz Goofy udadzą się do krainy zabawek, gdzie zostaną zmniejszeni i zamienieni w figurki. Na miejscu okazuje się, że przyjaciele Chudego mają kłopoty i nie wiadomo, gdzie się podziali. W tym miejscu wkraczamy do akcji.

– Narracja będzie prowadzona w stylu Kingdom Hearts III, natomiast rozgrywka wpasuje się w estetykę Toy Story – podkreśla Tetsuya Nomura, reżyser serii Kingdom Hearts.

Kingdom Hearts III powinno pojawić się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w przyszłym roku i jeśli jesteście ciekawi, jak bohaterowie Toy Story będą wyglądać w nadchodzącej grze w porównaniu do filmu z 1995 roku, wystarczy odpalić poniższy materiał, który przygotował YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Zaraz pod nim przypominamy zwiastun Kingdom Hearts III, w którym doszło do ujawnienia połączenia dwóch światów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.