Kingdom Come: Deliverance wymagania sprzętowe na PC

Wymagania sprzętowe gry Kingdom Come: Deliverance w wersji na PC. Konfiguracja minimalna i rekomendowana, a także raport i ustawienia graficzne.

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG stworzona przez studio Warhorse Studios. Wymagania sprzętowe Kingdom Come: Deliverance są wysokie, ale gra charakteryzuje się bardzo szczegółową grafiką opartą o popularną technologią CryEngine 3.

Gracze, którzy chcą wykorzystać moc swojego sprzętu, powinni zainteresować się właśnie Kingdom Come: Deliverance. Gra ma wymagania sprzętowe adekwatne do jakości oprawy. Przyda więc się mocny komputer, który pokaże najlepsze aspekty Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse.

Kingdom Come: Deliverance wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940;
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870;
  • Pamięć RAM: 6 GB;
  • System: Windows 7, Windows 8.

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz;
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580;
  • Pamięć RAM: 12 GB;
  • System: Windows 7, Windows 8.

Kingdom Come: Deliverance wymagania sprzętowe ma dość zaskakujące, ponieważ żeby uruchomić grę, potrzebny jest minimum procesor na poziomie Intel Core i5-2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940. To wystarczy, aby zagrać na niskich detalach i w rozdzielczości w granicach 720p. Na pokładzie musi się tez znaleźć karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870. Taki zestaw być może kilka lat temu robił wrażenie, dzisiaj jak widać to absolutne minimum, żeby w ogóle gra zadziałała.

Produkcja od studia Warhorse rozwija skrzydła dopiero w ustawieniach rekomendowanych, gdzie gracze mogą ustawić detale na średnim a nawet wysokim poziomie. Kingdom Come: Deliverance i jej wymagania sprzętowe stawiają jednak wysoko poprzeczkę. Twórcy gry w tym przypadku zalecają procesor Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz, które nie są tanie. Ponadto przyda się jedna z najnowszych kart graficznych na rynku z przynajmniej średniej półki cenowej. Mowa o Nvidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580. Warto też mieć w jednostce centralnej przynajmniej 12 GB pamięci operacyjnej RAM.

Kingdom Come: Deliverance – grafika na wysokim poziomie

Kingdom Come: Deliverance cechuje się bardzo realistyczną grafiką, dlatego wymagania sprzętowe gry nie są małe. Produkcja potrafi pokazać wysoki poziom detali, zarówno jeśli chodzi o postacie i ich wygląd oraz otoczenie. Twórcy gry włożyli sporo pracy, aby gra prezentowała się bardzo dobrze.

W Kingdom Come: Deliverance nie ma magii oraz potworów, ponieważ twórcy stawiają na wierne odwzorowanie z rzeczywistością średniowiecza. Gracze powinni się więc nastawić na interesującą rozgrywkę osadzoną w Europie Środkowej XV wieku. Głównym bohaterem gry jest młody Henry, który postanawia zemścić się na oprawcach napaści na jego rodzinną ziemię. Odwet jest więc głównym motywem gry z rozbudowaną fabułą i wieloma postaciami niezależnymi.

Kingdom Come: Deliverance wymagania sprzętowe ma wysokie, ale dzięki temu grafika zwraca uwagę:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.