Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kingdom Come Deliverance 2 możliwym scenariuszem

Warhorse Studios pracuje obecnie nad dodatkową zawartością do Kingdom Come Deliverance, lecz kiedy wszystkie zaplanowane dodatki zostaną już wydane, deweloperzy nie wykluczają, że powstanie druga część gry.

Kingdom Come Deliverance zrobiło wiele szumu przed swoją premierą, lecz tuż po niej okazało się, że gra pod względem technicznym wymaga dopracowania. Zraziło to wielu graczy, lecz czeski deweloper wciąż dokłada starań, by wyeliminować ze swojej gry wszystkie błędy. Oprócz tego już w lipcu otrzymamy dodatek From The Ashes, po nim kolejne DLC, a co dalej?

Kingdom Come Deliverance – dodatki

From The Ashes to płatny dodatek do Kingdom Come Deliverance, którego premiera została zaplanowana na lipiec tego roku. Umożliwi on graczom wybudowanie własnej wioski.

Wiąże się z tym kilka nowych elementów rozgrywki. Gracze będą mogli stawiać nowe budynki, zatrudniać ludzi i rozstrzygać spory pomiędzy mieszkańcami. Jak zapowiadają twórcy, na grających czekają trudne decyzje. Jako zarządzający wioską, odpowiedzialny będziesz też za pozyskiwanie surowców oraz pieniędzy na rozwój.

Według zapewnień dewelopera, dodatek From The Ashes zapewni nam około 20 godzin dodatkowej rozrywki. Po nim pojawią się dwa kolejne fabularne dodatki, które powinny wystarczyć na około 10 godzin, a następnie A Woman’s Lot – DLC, w którym możesz zagrać jako Theresa. Wszystko powinno wylądować na rynku do 2019 roku i wówczas spodziewajcie się Kingdom Come Deliverance GOTY, które będzie zawierało podstawową grę z wszystkimi dodatkami oraz poprawkami.

Kingdom Come Deliverance 2 „ma sens”

Co po zakończeniu wsparcia dla Kingdom Come Deliverance? Czy deweloperzy zdecydują się na sequel? – Wtedy oczywiście byłoby sensownie kontynuować opowieść o Henryku, ale zobaczymy – powiedział Tobias Stolz-Zwilling serwisowi GameReactor.eu. – Najpierw musimy zająć się Kingdom Come. Kochamy tę produkcję, dlatego dodajemy do niej tak dużo nowej treści […] Nadchodzi dużo rzeczy, chcielibyśmy utrzymać grę przy życiu.

Ciekawie będzie zobaczyć, czy Kingdom Come w ciągu kilku lat przekształci się w franczyzę. Chcielibyście Kingdom Come Deliverance 2, a jeśli tak, to co byście zmienili w oparciu o doświadczenia z pierwszą częścią?

Na koniec przypominamy trailer nadchodzącego dodatku From The Ashes do Kingdom Come Deliverance:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%